sales@carringtoncyprus.com
Call us: +90 548 813 10 10 (GSM, WhatsApp, Viber)
Mon - Sun 9AM-9PM

TAKIM İLE TANIŞIN




Yönetim Kurulu


Şükrü KARAKAYA

Yönetim Kurulu Başkanı

Şükrü , Carrington Grubu'nun tüm işlerinden sorumludur, ancak uzmanlığından sorumlu olan yetenekli ekibine güvenmektedir. Bizzat planlama izinler, tapuların devri ve mülkle ilgili tüm bürokratik işlemleri konusunda şirket yönetimini ele alır. Tüm Carrington Satışlarını kontrol eder ve yönetir.Ürünlerimizi pazarlamak ve uluslararası temsilci ağımızı yetiştirmek amacıyla Avrupa'da mülkiyet sergilerine katılır.



sukru@carringtoncyprus.com


Burcu KARAKAYA

Yönetici

Burcu, işin daha çok yüksek seviyeli strateji ve planlama özellikleriyle ilgilenir. Ek olarak satış ve pazarlamayla aktif olarak ilgilenmekte ve yeni müşterileri karşılarken sıklıkla Şükrü beyle birlikte çalışmaktadır. Ayrıca Girne Belediyesi meclis üyesidir.Şirketin devlet ve bürokrasi sorunlarından sorumludur.



burcu@carringtoncyprus.com


Hülya KARAKAYA

CFO (Mali İşler Müdürü)

Hülya , Carrington Grubu içindeki tüm şirketlerin Finans ve Muhasebe Departmanından sorumludur. Ödemeler yapılmadan önce her şey onay için Hulya hanımın masasından geçer. Hulya ayrıca tüm finansal işlemlerin ve tüm para hareketlerinin günlük olarak güncellenmesinden ve yıllık şirket raporlarından sorumludur.



hulya@carringtoncyprus.com

Gürkan YILDIRIM

İnşaat Departman Sorumlusu


gurkan@carringtoncyprus.com

Asım KARABETÇA

Şef Mimar/Proje Yöneticisi


asim@carringtoncyprus.com


Satış


Mustafa ABANOZ

Satış Müdürü

Mustafa bey, satış ekibimizin başındadır ve ana rolü, potansiyel müşterileri ile ilgilenmek ve Kuzey Kıbrıs'ta hayallerindeki evlerini bulmalarına yardımcı olmaktır. Onun rolü, satışa yardımcı olmak için yapılabilecek her şeyin yapılmasını sağlamaktır.



mustafa@carringtoncyprus.com
sales@carringtoncyprus.com


Galina MALOVA

Satış Danışmanı


russian@carringtoncyprus.com


Bengü Deniz KARAYAZGAN

Satış Danışmanı


deniz@carringtoncyprus.com


IT/Pazarlama


Eddie ÇELEBİ

IT Manager


it@carringtoncyprus.com


Bayram Uysal

Marketing Coordinator


bayram@carringtoncyprus.com


Finans


Özce Nasiboğlu

Billing & Accounts Manager


billing@carringtoncyprus.com


Olesea Botezat

Insurance Manager


accounts@carringtoncyprus.com


Ayşe Özügüney

Accounting Assistant


ayse@carringtoncyprus.com


Operasyon



Alison HATCHER

Ofis Yöneticisi

Alison , ofisinin günlük işleriyle uğraşan ofis yöneticimizdir. Müşteri soruları için ilk temas noktası Alison'dır. Mülkle ilgili tüm e-postalar, ofis için iş akışını önceliklendirir ve izler. Alison, emlak yönetim bölümüne başkanlık etmekte, personeli denetlemekte, programlar düzenlemekte, kiralama, araba ve havaalanı transferleri için rezervasyonları yönetmektedir. Ayrıca bakım ekibiyle birlikte bakım işlerini tamamlamak için irtibat kurar ve faturalandırma için ekstralar gönderir.



admin@carringtoncyprus.com
rentals@carringtoncyprus.com


Murat PUL

Site Bakım Yöneticisi

Murat, herhangi bir sorunu hemen rapor eden ve bakım ekibine gerekli tüm işlemleri bildiren Mülk Yönetimi servisine kaydolan mülk sahipleri adına 40’tan fazla villa, apartman ve kasaba evlerinin haftalık emlak kontrollerini gerçekleştirir. Murat'ın pozitif ve yararlı tutumu, mülk yöneticisi olarak gerçekten kıymetlidir, sıklıkla hizmet sözleşmesinin şartlarının üstünde ve dışında istekler hususunda müşterilere yardımcı olmak için elinden gelenin fazlasını yapar



management@carringtoncyprus.com


Miray Zinneha

Operation Coordinator


miray@carringtoncyprus.com


Nermin Belgin Suner

Holiday Rental Coordinator


nermin@carringtoncyprus.com


Yecaterina Antipenko

Property Manager


premium@carringtoncyprus.com


Christina Lakovleva

Property Manager


seamagicpark@carringtoncyprus.com


Inna Hayatoğlu

Property Manager


inna@carringtoncyprus.com

Araç Kiralama


Aras Karabetça

Car Hire & Transfer Manager


aras@carringtoncyprus.com


Lyudmyla Erdik

Car Rentals


lyudmila@carringtoncyprus.com


Ahmet Karal

Car Rentals Operation


ahmet@carringtoncyprus.com


Oğuz Kaan Yanmış

Car Rentals

Faraz Ahmed

Car Rentals

Orhan Atasoy

Transfers Manager


transfers@carringtoncyprus.com


Filiz Gülcan Yalçın

Car Rentals Transfer

Osman Özkaycan

Car Rentals Transfer

Mustafa Çalışkan

Car Rentals Transfer

Atalay Gürler

Car Rentals Transfer

İnşaat


Ayşen ATABEY

Architect & Interior Designer


aysen@carringtoncyprus.com


Gizem Erendoğ

Architect


gizem@carringtoncyprus.com


Tolunay Akbulut

Architect


sitemanager@carringtoncyprus.com


Akay Gök

Architect


akay@carringtoncyprus.com


Feyzullah Güven

Architect & Designer


feyzullah@carringtoncyprus.com